Endolineer
Endo Lineer Teknoloji Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi

2007 yılında kurulmuş olan ENDO Lineer; mekatronik ve otomasyon sistemleri alanında endüstriye hizmet vermektedir. Redüktörler ve lineer modüllerin satışında ciddi ilerleme kaydeden ENDO Lineer'in kendi üretimi olan aksesuar ve lineer modülleri de satışa sunulmaktadır. Perpa Ticaret Merkezi'nde yer alan satış ofisi ve İkitelli'de yer alan fabrikasıyla üretim ve satış faaliyetlerine devam etmektedir.

 

Kalite Politikası

İşletmemiz, kalite yönetim sistemi ve müşteri memnuniyeti odaklı bir yaklaşım benimseyerek aşağıdaki politikayı belirlemiştir:

  • Çalışanlarımızın kalite bilincini arttırmak için eğitime ve iletişime önem veriyoruz. Böylece müşterilerimize sunduğumuz ürünlerin ve hizmetlerin kalitesini sürekli olarak geliştiriyor ve müşterilerimizin beklentilerini karşılıyoruz.
  • Uluslararası mevzuat ve standartlara uygun ürün/hizmet üretiyor ve aldığımız projeleri zamanında teslim ediyoruz.
  • Kalite yönetim sistemleri standartlarını uygulayarak ve sürekli gelişmeyi sağlayarak elverişli bir yapıda uygulanmasını sağlıyoruz.
  • İş güvenliği ile ilgili riskleri kontrol altına alarak kalite performansımızı sürekli iyileştiriyoruz.
  • Yasal şartlara uygun olarak sürekli iyileşmeyi sağlamayı hedefliyoruz.

Bu politika açıklaması, işletmemizin kalite yönetim sistemini ve müşteri memnuniyetini ön planda tuttuğunu göstermektedir. Bu sayede, çalışanlarımızın eğitimi ve iletişimi ile müşterilerimizin beklentilerini karşılayan ürün ve hizmetler sunuyoruz. Ayrıca, uluslararası mevzuat ve standartlara uygun çalışarak, kalite yönetim sistemlerini sürekli geliştiriyor ve iş güvenliği ile ilgili riskleri kontrol altına alarak kalite performansımızı iyileştiriyoruz.

Endüstriyel pazarda, sunduğu ürünler ve yenilikçi yüzüyle önemli bir yere sahip olan firmanın marka bilinirliği sektörün önemli firmalarının temsilciliklerini de yürütmesi ve kataloğunu genişletmesiyle gün geçtikçe ürün yelpazesini arttırmaktadır.

 

Sertifikalar